به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای آیا می توانم توان ورزشی خود را با تمرینات EMS افزایش دهم؟

افزایش توان و کارایی بدن قطعا امکان پذیر است، که البته بسته به نوع فعالیت ورزشی شما نتایج متفاوتی را در بردارد. یکی از خصوصDRXیات بارز EMS-TRAINING تاثیر فوق العاده ی آن بر میزان سرعت ورزشکاران است. در بررسی های عمل آمده در دانشگاه تربیت بدنی شهر کلن آلمان ثابت شده که EMS-TRAINING تنها راه افزایش سرعت است و با استفاده از این متد، حداکثر توان سرعتی یک ورزشکار به طور میانگین می‌تواند تا ۳۰ درصد افزایش یابد! علاوه بر این متد EMS تلفیقی از تمرینات سرعتی و استقامتی ارائه می‌دهد. تنیس‌بازان ، والیبالیست ها و هندبالیست ها بهبودی بسیاری در سرعت و قدرت ضربه زدن مشاهده خواهند کرد، به همین دلیل است که تیمو بول، قهرمان تنیس روی میز و جورج هاکل، قهرمان رشته لژه سواری ،به معجزه ی EMS-TRAINING ایمان پیدا کرده‌اند.

علاوه بر این،EMS-TRAININGبه هنگام برداشتن وزنه سنگین با یک طرف بدن حین برخی از ورزش های رقابتی، به عنوان توازن کننده عمل می‌کند و بدین ترتیب از آسیب‌دیدگی پیشگیری می‌کند. تلفیق هوشمندانه تمرینات EMS با تمرینات ورزشی یک ورزشکار حرفه‌ای، بدون شکست منجر به افزایش توان ورزشی فرد می‌شود.

آیا تمرینات EMS (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) به بهبودی پوست و بافت بدن به طور مثال سلولیت نیز کمک می‌کند ؟

در این مورد هم EMS-TRAINING به نتایج بسیار خوبی رسیده و آنها را ثابت کرده است . از آنجا که حین این تمرینات عضلات بسیاری باید به طور همزمان با یکدیگر فعالیت کنند ، متابولیسم بدن به شدت برانگیخته شده و همین فرآیند باعث از بین رفتن سلولیت ها و بافت های شبیه آن می شود. علاوه بر آن نقش ساختار عضله ای بدن در این فرآیند بسیار موثر است، و دقیقا همینجاست که تمرینات EMS بسیار موثر واقع می شود.

EMS-TRAINING (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) چگونه عمل میکند ؟

در واقع کارEMS به وسیله فرکانس های پایین در حدود ۱۵۰ ضربه در ثانیه و نیروی خفیف جریان برق کمتر از ۱۰۰ مگاآمپر ،که برای انسان و قلبی خطر هستند. انجام می گیرد و به طور همزمان تمرین موثری بر ساختار عضلانی بدن انجام می گیرد. هر ضربه با یک تکان ناگهانی همراه است. بعد از تعداد معینی ضربه متوالی که در مدت کوتاه و با شدت مشخصی انجام میگیرد، تمامی عضله ها دچار انقباض می شوند، دقیقاً به مانند تمرینات سنتی ورزشی..

اغلب در پایان کار، تحت فرمان مغز ،عضلات حرکات خود را با ضربه های الکتریکی هماهنگ می‌کنند .حین تمرینات EMS، این فرمان ها از الکترودها به بیرون صادر می‌شوند. برای عضلات شما فرقی نمی‌کند که این فرمان از کجا آمده باشد ،در هر صورت واکنش آنها یکی ست: منقبض شدن . در حین تمرینات مدرنEMS به سادگی منتظر نمی‌مانیم تا اتفاقی بیفتد، بلکه به صورت ایستا یا پویا ورزش می‌کنیم: یعنی عضلات با آگاهی منقبض شده و حرکات هدف دار انجام می‌گیرند. بر خلاف تمرینات سنتی، این تفاوت به هیچ وجه منجر به بالارفتن وزن نمی شود، بلکه منجر به ساخت حجم عضلانی می‌شود.

آیا EMS به دوران ریکاوری پس از بارداری کمک می کند؟

به دلیل اینکه تمرینات EMS عمیق ترین لایه های عضلانی را هم تحت تاثیر قرار می دهد، می توان با انجام آن پس از دوران بارداری، به نتایج بسیار خوبی در مرحله ریکاوری رسید. بخصوص عضلات کف لگن به طور موثری قوی خواهند شد. این تمرینات در کنار سایر اثرات مثبتشان، از بی اختیاری ادرار نیز جلوگیری می‌کنند.

آیا EMS قابل اطمینان است؟

بله، چرا که در EMS_TRANING تنها با ساختار عضلانی اسکلت بدن سر و کار داریم و عضلات اعضای داخلی بدن و همچنین قلب به هیچ عنوان درگیر نخواهند شد. بنابراین همه میتوانند بدون هیچ شک و تردیدی نسبت به دستگاه های ما، توسط XBODY_IRAN، پیشرو بازار جهان، تمرین داده شوند. علاوه بر این تا به امروز تحقیقات بی شماری فواید آشکار و قابل اطمینان بودن EMS_TRANUNG را تایید کرده اند.
استفاده از EMS_TRANING (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) برای چه افرادی توصیه نمیشود؟
افرادی که مبتلا به بیماری های قلب و گردش خون، سرطان و صرع هستند و یا دارای دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب می باشند، نمی توانند در تمرینات EMS شرکت کنند. خانم های باردار نیز قادر به انجام تمرینات نخواهند بود، البته بعد از زایمان میتوانند در تمرینات شرکت کنند. در صورتی که شما مبتلا به سرماخوردگی و یا عفونت باکتریایی شده اید، بهتر است که مربی تان شما را مرخص کند.

آیا میتوانم با EMS_TRANING (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) وزنم را کاهش دهم؟

صد در صد! البته باید کمی صبور باشید، چرا که به دلیل ساخت همزمان بافت عضلانی عاری از چربی، وزن شما به مقدار زیادی کم نخواهد شد. بافت عضلانی از چربی سنگین وزن تر است و در اکثر موارد، این وزن آرام تر از درصد چربی بدن کاهش می یابد. علاوه بر این درصد بافت عضلانی رو به افزایش، روند سوزاندن چربی را سرعت می بخشد، چرا که عضلات انرژی زیادی مصرف میکنند. به این صورت متابولیسم پایه ی بدن شما افزایش می یابد و حتی در فواصل استراحت بین آیتم های ورزشی هم وزن کم می کنید.
اما این اصلا مهم نیست که بر روی ترازو چه اتفاقی می افتد ، مهم این است که بدن شما چگونه تغییر میکند. و در اینجاست که آمار و نتایج به وضوح EMS را تایید می کنند! ۸۵ درصد شرکت کنندگان در یک مطالعه ی بزرگ در دانشگاه هامبورگ آلمان اثرات مثبت تغییر فرم بدنشان را تایید می کنند.
و جالب ترین نکته در این بررسی ها اینجاست: بیشترین تغییرات ثبت شده برای خانم ها در قسمت های دور کمر، باسن و ران ها بوده است، قسمت هایی که عموما برای خانم ها مشکل ایجاد می کنند! برعکس، مردان بیشترین کاهش وزن را در شکم خود احساس کرده اند و در بازوان، سینه و ران هایشان مشاهده افزایش حجم بوده اند.

این یک تبلیغ نیست، واقعیت است

سه بار در هفته با مربی خصوصی و ورزش هوازی، معجزه کاهش وزن را بدون عمل جراحی به صورت واقعی با ما تجربه کنید.

 

EMS-TRAINING (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه )در زمینه ی تمرینات قدرتی چگونه عمل می کند؟

این تمرین ها در کنار افزایش بافت عضلانی، بیش از همه بر ماکسیمال قدرت و استقامت بدنی تاثیر می گذارند و در طی آن مهارت های حرکتی متفاوتی تحت تاثیر قرار می گیرند. تمرکز تمرینات بر افزایش حداکثر قدرت استقامتی فرد قرار می‌گیرد .در یکی از مراکز تحقیقاتی دانشگاه بایروت آلمان ،حداکثر توان قدرتی حین انجام تمرین لت ،با EMSحدود ۱۲ درصد افزایش یافته ،چندین بررسی دیگر نیز افزایش چشمگیر حداکثر توان قدرتی حین انجام تمرینات EMSرا به کرات ثابت کرده‌اند. توان استقامتی بدن نیز حتی در مواردی تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است ؟! این نتایج می‌تواند برای افراد غیر ورزشکار نیز جالب باشد ،چراکه این نتایج به این معناست که در طول روز توان بیشتری خواهند داشت و در کل احساس سلامتی خواهند کرد،چه هنگام باغبانی و یا بازی کردن با بچه ها و چه در محل کار..

دسته‌بندی نشده


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home3/xbodyvan/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4477

EMS-TRAININGتمرینات EMSساختار عضله ایماساژ ضربانیورزشکار حرفه‌ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *