xbody

فقط لازمه هر هفته با دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای یک قدم به لابف استایل جدیدتون نزدیکتر بشید .
ایکس‌بادی به طور همزمان در هر انقباض بیش از 90% فیبرهای عضلانی را فعال می‌کند که تنها در 20 دقیقه منجر به چربیسوزی و عضله سازی همزمان میشود

XBody چیست؟

پالس‌های الکتریکی تولید شده که همان پالس عای فیزیوتراپی هستند به وسیله دستگاه ایکس‌بادی از طریق کابل به الکترودهایی که بر روی سطح پوست و بر روی عضلات قرار گرفته‌اند منتقل و باعث تحریک عضلات برای فعالیت می‌شوند.
این پالس‌ها دستور فعالیت را که از دستگاه عصبی مرکزی می‌آید شبیه‌سازی کرده و باعث انقباض فیزیکی عضلات می‌شوند. انقباض عضلانی حاصل شده شبیه به حرکات عادی و انقباضات طیبعی عضلات است. بسته به پارامترهای پالس‌ها (فرکانس پالس، عرض پالس، زمان پیمایش، زمان پالس، زمان استراحت و زمان کل جلسه‌ی تمرینی) انواع مختلفی از فعالیت عضلانی می‌تواند به عضلات تحمیل شود و این تنوع فعالیت منجر به بهبود و تسهیل عملکرد عضلات می گردد.
که در هر جلسه تمرین که معادل ۲-۳ جلسه تمرین بدنسازی است و انرژی بالایی از فرد میگیرد
دستگاه‌های ایکس‌بادی علاوه بر توانایی افزایش توده‌ی عضلانی و بهبود استقامت و قدرت عضلانی، برای فرم‌دهی به عضلات دارای کارایی بالایی هستند.
سایر اثرات مفید شناخته شده ایکس‌بادی EMS عبارتند از: کمک به کنترل وزن، لاغری و یا مواردی مثل درمان سلولیت.

ایکس‌بادی چطور میتواند به شما کمک کند؟

در تمرینات ایکس‌بادی مربی متخصص با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا که در دستگاه ایکس‌بادی استفاده شده، به تمامی افراد برای رسیدن به اهدافشون در شرایط و وضعیت‌های متفاوت کمک می‌کند

 

xbody

مزایای استفاده از سیستم تمرینی ای ام اس :

  1. عضله‌سازی و بهبود عملکرد ورزشی
  2. کاهش وزن سریع و تناسب اندام
  3. تمرین و ورزش در کنار زندگی پر‌مشغله کاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *