EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه به چه معناست

این واژه اساساً به معنای برانگیختگی سیستم عضلانی بدن توسط تکانه های الکتریکی یا به اصطلاح برانگیختگی الکتریکی ems می باشد و در اصل ems  یک ماساژ ضربانی است که چربی شما را خورد کرده و عضله شما را می سازد .
بسته به فرآیند تمرین الکترود های متفاوتی از لحاظ شکل، سایز و جنس استفاده می‌شوند در تمرینات ورزشی امروزی بیش از همه “سیستم تمرین کل” بدن جایگزین تمرینات دیگر شده برای انجام تمرین حدود 10 جفت الکترود مسطح به صورت کاملاً هوشمندانه و مبتکر در یک جلیقه و کمربند تعبیه شده‌اند و امکان برانگیخته شدن تمامی گروه های عضلانی بزرگ بدن را ایجاد میکند

تمرینات ورزشی با ems traning (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) چه تاثیراتی بر جا می‌گذارند

EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

 

ems traning آثار متفاوتی را به همراه دارد: از قوی کردن عضلات کمر، شکم و کف لگن که به سختی قابل تغییر هستند تا قدرت بدنی، فرم گیری شکل بدن و رشد عضلات.
در این بین بهبود قوای استقامت نیز ثابت شده است به خصوص در افرادی که قبلاً تمرینات ورزشی کمی انجام داده‌اند. همچنین ems در ورزش های رقابتی جهت بهبود سرعت و استقامت ورزشکاران و یا جبران عدم تعادل عضلانی آنها استفاده می‌شود افراد مسن نیز به طور یکسان می توانند از ems traning بهره‌مند شوند.
تحقیقات دانشگاه ارلانگن نشان می دهند که به طور مثال چربی های شکم که در بعضی موارد برای سلامتی فرد تهدید کننده هستند، با این تمرینات به طرز موثری کاهش می یابند.

تمرینات ورزشی با ems traning (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه) چه تاثیراتی بر جای میگذارد؟

EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

EMS  چه احساسی بر روی بدن ایجاد می کند؟ یک احساس لرزش شدید که ۴ ثانیه به طول می انجامد و باعث سفت شدن تمامی عضلات می شود شدت این لرزش احساس می‌شود ولی هیچ احساس دردی به وجود نمی‌آورد ورزش کردن با ems می تواند در شما احساس خستگی بسیاری به وجود بیاورد و روز بعد از تمرینات حتماً احساس درد عضلانی خواهید داشت و این دقیقا هدف تمرینات سخت و کوتاه مدت ماست.

 

آیا برای انجام تمریناتی ems traning باید به میزان خاصی از آمادگی جسمانی رسیده باشیم،

EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

خیر ems traning اساساً در هر سنی و با هر میزان آمادگی جسمانی قابل اجرا است از آنجا که این تمرینات همواره به صورت انفرادی کنترل و تطابق داده می‌شوند. مصرف‌کنندگان نیز می توانند خود را با هر موقعیت و تمایلی وفق دهند.

و حتی گاهی اوقات نداشتن آمادگی جسمانی و تجربه ورزشی به نفع مصرف‌کنندگان است چرا که آنها با انجام دوره تمرینات باعث بهبود مفاصل خود شده و همچنین با کمک مربی شخصی از مراقبت ویژه بهره مند می شوند

 

راهی جدید برای تناسب اندام

EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

با تمرینات ایکس بادی ۱۸ برابر جریان خون شما زیاد شده و در نتیجه کراتین خون شما ۱۸ برابر افزایش پیدا می‌کند کمک به اکسیژن و خون رسانی بهتر شده، کلاژن سازی را فعال کرده و در نتیجه پوست شما را شاداب تر و جوان تر به نظر خواهد رسید .

از دیگر مزایای ایکس بادی این است که شما را از افسردگی دور می‌کند و در واقع ضد depration می باشد.

 

Ems tranin (ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه چگونه به دره کمر کمک می کند؟

EMS ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه

اکثر مشکلات مربوط به کمر به دلیل ضعف سیستم عضلانی و یا عدم تعادل عضلانی فرد به وجود می‌آیند در اینجاست که تمرینات ای ام اس به کمک می آیند ما به کمک این تمرینات به سرعت ساختار عضلانی بدن شما را بازسازی کرده و به شما برای داشتن تحرک بهتر و بدنی سالم تر یاری می رسانیم.

تحقیقات انجام شده به طرز شگفت آوری ثابت می‌کنند کاهش مشکلات چه مشکلات مربوط به کمر در افراد مورد مطالعه قرار گرفته و بعد از تنها چند روز تمرین به طرز واضحی کاهش یافته و یا حتی به طور کلی از بین رفته اند.

رمز موفقیت ما در برانگیختن عمیق ترین عضلات ثابت بدن است علاوه بر این با انجام تمرینات ems حالت ایستادن شما نیز بهبود می یابد شما قادر خواهید بود دوباره به درستی به هستید و راه بروید یک بررسی در دانشگاه فنی مونیخ تاثیر تمرینات ای ام اس بر عضلات ثابت کمر که در بیماران دارای کمردرد به شدت ضعیف هستند را با تاثیرات تمرینات درمانی رایج که به نام کی جی جی معروف هستند مقایسه کرده است.

نتایج نشان می‌دهد که روش درمانی kgg باعث کاهش حجم عضلانی این قسمت شده در حالی که تمرینات ems میانگین حجم عضلانی بدن را به طرز قابل توجهی افزایش داده است

 

 

کلیه مراحل تمرین تحت نظارت پزشکان مجرب ایکس‌بادی صورت می پذیرد که شامل تست های مختلف و پیشرفته قبل از انجام تمرین و ارائه برنامه متناسب با توجه به فیزیک جسمانی شخص می باشد.

افرادی که فشار خون بالا مشکل قلبی پلاتین در بدن و سنگ کلیه دارند از این دستگاه نمی توانند استفاده کنند.

 

همراه با ماساژ ورزشی بعد از تمرین جهت :

  • شکستن مولکول های چربی و از بین رفتن سلولیت
  • کمک به رفع گرفتگی های عضلانی
  • کمک به افزایش جریان خون ۴
  • دفع اسید لاکتیک و تسویه زمان ریکاوری
  • افزایش ترشح اندروفین
  • بهبود جریان خون لنفاوی
  • رفع تنش‌ها و استرس‌های حاصل از هیجانات ورزشی

 

آیا میتوانم با تمریناتی ام‌اس ساختار عضلانی بدن را تقویت کرده و افزایش دهند طبق گفته های پروفسور واینک از دانشگاه علامۀ بین آلمان یکی از اساسی‌ترین اساسی‌ترین و آی دی ام اس عضله سازی است البته باید توجه کرد که برای این کار پشتکار و شرکت تمرینات نیز ضروری است چرا که نابرده رنج گنج میسر نمیشود عضله سازی نیازمند تمرینات شدید و خسته کننده و استراحت کافی در میان آیتم های تمرینی می باشد بر طبق تحقیقات انجام شده میزان آنزیم هایی که کراتین موجود در خون که به عنوان مقیاسی برای شدت تمارین محسوب می‌شود در حین تمرین های ام اس حدوداً تا ۱۸ برابر بیشتر از تمرینات عضله سازی قدیمی می باشد به دلیل تمریناتی ems سختی بالایی دارند تجدید نیرو و احیای بدن نیز باید از توجه ویژه برخوردار باشد و بعد از یک ورزش طولانی مدت و مکرر به همان نسبت به آن تجدید نیرو و ایران نیز طولانی‌تر می‌شود پس بهتر است که بهتر است که ورزش کوتاه و فشرده زمان استراحت به میزان کافی و تغذیه مناسب باشد توجه داشته باشیم که عضلات در حین ورزش ساخته نمی‌شوند بلکه پس از آن

 

 

تمرینات ورزشی با css ترنینگ ماساژ ضربانی به وسیله دستگاه چه تاثیراتی بر جا می گذارند آثار خود را به همراه دارد از قوی کردن عضلات کمر درد شکم و کف لگن که به سختی قابل تغییر هستند تا قدرت بدنی فناوری شکل بدن و عضلات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *